Przede wszystkim – korzystne warunki

W prowadzeniu własnej działalności gospodarczej przede wszystkim zwracamy uwagę na atrakcyjność przedstawianych nam ofert pożyczkowych, leasingowych czy kredytowych. Na to z kolei zwykle składa się wiele elementów, takich jak wysokość oprocentowania w skali roku, możliwość dopasowania oferty do własnych potrzeb, komunikacja, prędkość działań. Ze względu na to dzisiejszy rynek finansowy jest sukcesywnie przejmowany przez firmy pozabankowe, takie jak AasaDlaBiznesu.pl.

Dlaczego firmy korzystają z pożyczek?

Pożyczki nie są traktowane dzisiaj jako wiążące, stałe zobowiązanie, nie widnieją ani nie obciążają naszej historii kredytowej, dlatego pozostawiają nam otwartą drogę do podejmowania innych decyzji finansowych. Sytuacje z tym związane również bywają przeróżne, począwszy od nieoczekiwanych wydatków, konieczności naprawy drogiego sprzętu czy zakupu niezbędnych materiałów do firmy, aż po wypłacanie należnej pensji pracownikom, kiedy na przykład kluczowy klient ociąga się z zapłaceniem wystawionej faktury.

Jakie korzyści dają firmie pożyczki pozabankowe?

Zalet jest tutaj zdecydowanie najwięcej. Po pierwsze, nasza firma wcale nie musi istnieć długo na rynku, żeby trzymała pożyczkę – ta udzielana jest od pierwszego dnia istnienia firmy. Po drugie, oprocentowanie, jakie jest proponowane, wynosi w tym wypadku w skali roku jedynie 10% pożyczonej kwoty niezależnie od tego, czy wyniesie ona 1000 zł czy 10000 zł. Wszystkie formalności związane z pożyczką można załatwić bez wychodzenia z domu – w dowolnej chwili – za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.

2 Replies to “Przede wszystkim – korzystne warunki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *